DAR JULII – ZAPOWIEDŹ

DAR JULII – ZAPOWIEDŹ


PREMIERA 21 MAJA

 

Jestem klepsydrą.
Siedemnaście lat przesypało się przeze mnie i pogrzebało mnie w mym  własnym wnętrzu. Czuję, że mam zrośnięte, ciężkie od piasku nogi, umysł  przepełniony ziarenkami wahania i niedokonanych wyborów, tracę cierpliwość, w miarę jak czas przecieka mi przez ciało.
Mała wskazówka poklepuje mnie na raz, dwa, trzy i cztery, szepcząc:
dzień dobry, wstawaj, rusz się,
obudź się
obudź się.

Czytaliście historię Julii – dziewczynie, której przekleństwo stało się darem? NIE??? To do lektury !! Już mało czasu zostało, żeby przed premierą książki Dar Julii przeczytać  poprzednie części Dotyk Julii i Sekret Julii. Obie poprzednie książki są  bardzo wciągające – ciekawe jaką ucztę dla zmysłów przygotowałam Autorka tym razem.
O tym będziemy się mogli przekonać naprawdę niedługo.Trzecia książka z serii pt „DAR JULII” ukaże się za momencik już nakładem Wydawnictwa Otwartego

Ja miałam okazję przeczytać parę pierwszych rozdziałów. Oj będzie się działo, będzie – wierzcie mi.

Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą.

Trzeci tom bestsellerowej serii o losach Julii, która podbiła serca czytelników na całym świecie.

KILKA SŁÓW O AUTORCE:

TAHEREH MAFI

Młoda, bo zaledwie dwudziestokilkuletnia autorka. Zadebiutowała książką „Dotyk Julii”. „Sekret Julii” to kontynuacja debiutanckiej powieści.

Wychowywała się z czterema starszymi braćmi, sporo podróżowała po świecie. Kiedy nie ma przy sobie książki, czyta etykiety, ulotki i stare przepisy. Nakładem Wydawnictwa Otwartego wkrótce ukaże się trzecia część serii pt. „Dar Julii”.