Kiermasz Dobrej Książki – pomaganie przez czytanie

Dzisiaj chciałam zaprosić wszystkich do zajrzenia na Kiermasz Dobrej Książki, w którym mam zaszczyt aktywnie uczestniczyć z innymi wspaniałymi kobietami.
Ktoś zapyta, a cóż to za akcja ?

Kiermasz został założony w marcu 2015 roku aby pomóc ś.p. Kubusiowi Szlachcicowi…. niestety pomimo heroicznej walki jaką Kubuś stoczył z chorobą którą nazywał dziadem… 19 kwietnia Kubuś odszedł …. zniknął nam z oczu lecz nigdy z serca… ś.p Jakub jest Patronem tego kiermaszu.
Ideą kiermaszu jest pomaganie dzieciom w ich walce o zdrowie i życie.
Dochód z kiermaszu zasila fundacyjne konto danego dziecka dla którego prowadzony jest kiermasz w danym miesiącu. Każdy miesiąc poświęcony jest innemu choremu szkrabowi. Pieniążki z każdej wylicytowanej książki są przekazywane bezpośrednio przez Kupujących na konto fundacji a książki są wysyłane do Szczęśliwców, którzy książkę wylicytowali.

Zawsze uważałam, że książki nie powinny zbierać kurzu na półce , bo wtedy popadają w zapomnienie. Czytając, możemy podarować im drugie życie, a przede wszystkim możemy dołożyć małą cegiełkę i pomóc choremu dziecku w walce z chorobą.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE do dołączenia do Kiermaszowej Grupy na FB:

https://www.facebook.com/groups/1780271545545370/

GWARANTUJE, ŻE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE