UJAWNIONO autora najbardziej sensacyjnej powieści tego roku!!!!

unnamed

Na 2 lipca zaplanowana jest premiera przełomowej powieści, która łączy tradycyjną narrację z technologicznymi fajerwerkami. Dzięki temu mariażowi czytelnik będzie mógł osobiście śledzić postępy w prowadzonym śledztwie oraz głębiej wejść w powieściowy świat.

okladka 

 

Wydawnictwo Literackie od kilku tygodni zapowiadało ukazanie się powieści Notebook. Na Targach Książki w Warszawie czytelnicy mogli po raz pierwszy zapoznać się i wypróbować  zastosowaną w niej technologię. Artykuły i zapowiedzi Notebooka pojawiły się w prasie, programach radiowych i w Internecie. Książka już teraz wzbudza duże zainteresowanie w mediach społecznościowych.
Przypomnijmy: Notebook to wciągająca powieść sensacyjna o współczesnej Polsce. W wypadku drogowym pod Piotrkowem Mazowieckim ginie młoda kobieta Dagmara Frost. Wezwany na miejsce, dobiegający czterdziestki i rozczarowany życiem, prokurator Radosław Bolesta z początku nie widzi w sprawie nic podejrzanego. Gdy jednak chce poinformować o tragedii rodzinę dziewczyny,  okazuje się, że kobieta była na świecie zupełnie sama. Żadnych krewnych, żadnych przyjaciół. Tak jakby ktoś celowo pozacierał wszelkie ślady. Prokurator ma nadzieję, że pomoże mu laptop znaleziony przy zmarłej na miejscu wypadku. Jeszcze o tym nie wie, ale uruchomienie komputera zmieni całe jego dotychczasowe życie.

Oprócz niesamowicie wciągającej fabuły Notebook oferuje dodatkową rozrywkę – to pierwszy na świecie thriller, w którym na tak dużą skalę połączono fikcję literacką z technologią rozszerzonej rzeczywistości. Czytelnicy równolegle z lekturą będą mogli za pomocą bezpłatnej aplikacji Viuu skanować zawarte w książce kadry, a następnie na ekranach telefonów lub tabletów oglądać materiały filmowe.

Tajemniczym autorem książki NOTEBOOK jest TOMASZ LIPKO

unnamedNa co dzień fotoreporter, dziennikarz i producent filmowy. Jest również, podobnie jak bohater jego książki prokurator Radosław Bolesta,  prawnikiem z wykształcenia, choć zarzeka się, że nawet przez minutę nie wykonywał tego zawodu. Za to przez  ostatnie 10 lat pracował jako reporter sejmowy i korespondent wojenny Radia Zet, następnie był reporterem głównego wydania Wiadomości TVP, reporterem i prowadzącym program TVN  Uwaga. Pisał reportaże m.in. dla „Polityki”, „Gazety Wyborczej”,  „Przekroju” i magazynów kobiecych.  Obecnie, jest od 6 lat właścicielem studia filmowego Foxmultimedia.

Po godzinach pracy, jest pełnoetatowym ojcem Łucji i Borysa, którzy nieustannie inspirują go do nowych wyzwań.

Prywatnie miłośnik gotowania, fanatyczny kibic łódzkiego Widzewa, weteran ulicznych walk z ZOMO. Były zawodnik rugby, biegacz długodystansowy i fighter Krav-Maga.
Jest również przyjacielem zwierząt, nagrodzony tym tytułem przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

 

Ja już się nie mogę doczekać tej książki :):)

unnamed