DZIECI DO SZKOŁY – A MY DO LEKTURY

Kończą się już niestety wakacje. Dzieciaki pójdą do szkoły i zostaną wciągnięte przez nowe wrażenia, emocje …

My wtedy będziemy mieć chwilę na lekturę. Co możemy czytać???

2 września nakładem WYDAWNICTWA REPLIKA ukażą się :

Z JASNEGO NIEBA
CHARLAINE HARRIS

www.replika.eu
www.replika.eu
Wciągający kryminał retro z wątkiem romansowym w tle!

Aurora „Roe” Teagarden – bystra i przenikliwa okularnica ponownie doradzająca mieszkańcom Lawrenceton zza bibliotecznego biurka – tym razem ma nie lada orzech do zgryzienia…

Roe od dwóch lat jest szczęśliwą, do tego nieprzyzwoicie bogatą żoną Martina Bartella. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić jej sielskiego, leniwego życia… Do czasu, aż na jej ogród spada zrzucone z samolotu ciało Jacka Burnsa, funkcjonariusza, z którym nigdy nie miała zbyt dobrych relacji. Czy trup wylądował na podwórzu Aurory przypadkowo? A może zbrodnia ma związek z dawną nielegalną działalnością Martina?

Zrzucenie Jacka Burnsa okazuje się jedynie wstępem do całej serii dziwnych zdarzeń: po Lawrenceton kręcą się jakieś podejrzane typy, do tego Angel Youngblood, lokatorka i pracownica Roe, zaczyna zachowywać się wyjątkowo podejrzanie…

Co się za tym wszystkim kryje?

 

FRAGMENT KSIĄŻKI

 

 

⊗⊗⊗⊗

SANKTUARIUM ŚMIERCI
DARIUSZ REKOSZ

www.replika.eu
www.replika.eu

Pasmo tajemniczych zabójstw, które wstrząsają Gdańskiem – ich okrucieństwo i bestialskie okaleczanie ofiar – wskazują na to, że w Trójmieście grasuje seryjny morderca. Z niewyjaśnionych przyczyn giną młodzi mężczyźni, którzy pozbawiani są gałek ocznych, a za ich lewym uchem znaleźć można zagadkowy tatuaż. Co jeszcze łączy wszystkich zamordowanych? Kim jest kolekcjoner gałek ocznych? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim piękna i tajemnicza kobieta? Ile kosztują dobre układy z jednym z największych światowych mocarstw?

Zapraszam na stronę i blog Autora: http://www.rekosz.pl/ i http://www.blog.rekosz.pl/

FRAGMENT KSIĄŻKI

Ja już czekam z niecierpliwością na moją dobrą przyjaciółkę Aurorę Teagarden. Cieszę się, że po raz kolejny będę miała okazję przekonać się jakież to znowu kryminalne zagadki czekają na Roe.