ZAGUBIONE NIEBO – ZAPOWIEDŹ

ZAGUBIONE NIEBO – ZAPOWIEDŹ
Już dziś premiera najnowszej książki autorstwa Katarzyny Grocholi wydana nakładem Wydawnictwa Literackiego

Nowa książka najpopularniejszej polskiej autorki, która od prawie dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników.
Katarzyna Grochola – ukochana pisarka milionów kobiet – z właściwym sobie wdziękiem po raz kolejny udowadnia, że cuda się zdarzają, a żeby ich doświadczyć, wystarczy w nie uwierzyć.
Zagubione niebo to historie nowe i odnalezione, które gubiły się na łamach prawie zapomnianych już dzisiaj gazet. Wreszcie ułożyły się w całość  – w opowieść o różnych porach roku w życiu każdej i każdego z nas, w piękną opowieść
Bohaterki przeżywają pierwsze miłosne uniesienia i rozczarowania, zachwyty nad życiem i bolesne porażki. Wchodzą w długie i krótkie związki, kochają do utraty tchu i cierpią po rozstaniach. Czasem nie potrafią zapomnieć, ale umieją wybaczać. Mimo wszystkich życiowych trudności i chwil zwątpienia z nadzieją i uśmiechem marzą i nie tracą wiary. Wiedzą bowiem, że lepiej mieć wspaniałą przyszłość niż wspaniałą przeszłość i że zguba jest darem – szansą na odnalezienie czegoś lepszego.
Zagubione niebo to ciepła, mądra i pełna humoru książka dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.
Tak prawdziwie o życiu może pisać tylko Katarzyna Grochola!

Jestem bardzo ciekawa tej książki – czekam, aż do mnie przybędzie 🙂 Jak tylko przeczytam, podzielę się z Wami swoimi wrażeniami.