I EDYCJA KAMPANII – CZYTAJ DZIECIOM BO WARTO

I EDYCJA KAMPANII – CZYTAJ DZIECIOM BO WARTO
Śledząc dziś aktualności, znalazłam informacje o według mnie super akcji. pozwoliłam sobie więc na zamieszczenie informacji  :
„Czytaj dzieciom,  bo warto”-  to nazwa i zarówno hasło przewodnie kampanii społecznej w ramach, której  nasza Grupa Artystyczna Fifik i Pepe oraz Przyjaciele wyruszy w niezwykłą podróż po Polsce. W bajecznych strojach będziemy zachęcać do czytania dzieciom książek.
Odwiedzimy najbardziej aktywne społecznie centra handlowe, które zaangażowały się w naszą inicjatywę. W każdym z nich odbędzie się dwudniowy event animacyjny z atrakcjami dla najmłodszych takimi jak: kącik plastyczny, malowanie twarzy, studio tatuaży, gra w wielkiego dmuchanego darta, mały dmuchaniec do skakania, chodzące maskotki, fotostaty, zabawy wielkimi klockami oraz modelowanie baloników. Nie zabraknie także konkursów z książkowymi nagrodami.  W trakcie tych eventów prowadzona będzie  akcja informacyjna dla rodziców. W ramach kampanii rozesłane zostaną materiały informacyjne do żłobków i przedszkoli.