Booktour .NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIAŁAM, NIGDY NIE POZWOLĘ CI ODEJŚĆ

315979-352x500

Autor: MARTA W STANISZEWSKA
data wydania: 22 sierpień 2014
liczba stron: 312
gatunek: literatura erotyczna
wydawnictwo: Psychoskok

Nigdy cię nie zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej jest lekko opowiedzianą historią trudnego, pełnego meandrów, związku kobiety z mężczyzną. Na zapleczu tej gorącej miłości czai się śmiertelne niebezpieczeństwo. Życie Aleksa jest poważnie zagrożone, a przez związek z Sophie, również ona nie może czuć się bezpiecznie. Czy w takich okolicznościach miłość ma szansę na przetrwanie?

 

 

404321-352x500Autor: MARTA W STANISZEWSKA
data wydania:  sierpień 2015
liczba stron: 355
gatunek: literatura erotyczna
wydawnictwo: Psychoskok

Każdy z nas śni o takiej miłości, chciałby ją przeżyć przynajmniej raz w życiu i choćby przez krótką chwilę. Sophie i Aleks mieli wyjątkowe szczęście doświadczyć uczucia, które potrafi przezwyciężyć największe przeciwności losu. Po trudnym okresie walki o siebie nawzajem, a momentami nawet o własne życie, jedyne, o czym teraz marzą to czas dla siebie. Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu, będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?

WP_20160409_001BOOKTOUR to ostatnio bardzo modna forma, umożliwiająca przeczytanie ciekawych pozycji i poznanie innych opinii na temat książki. Kiedy więc zobaczyłam, że blog  RECENZJA PISANA EMOCJAMI organizowany jest booktour z książkami naszej rodzimej autorki, nie namyślałam się długo – zgłosiłam się.
Książki dotarły, zachęcając swoimi okładkami żeby zabrać się za lekturę. Ochoczo zabrałam się za czytanie. Oczywiście wiadomo, jak ma się ochotę zatopić w książce , to nagle cały czas ktoś przeszkadza. Zamiast zaplanowanych dwóch wieczorów z twórczością Marty W Staniszewskiej, zrobił się tydzień.
NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIAŁAM to pierwsza część namiętnej i pełnej erotyzmu  historii miłosnej głównych bohaterów. Aleks vel Jacob i Sophie połączył kiedyś gorący romans. Niestety pewne wydarzenia spowodowały, że Jacob zniknął z życia młodziutkiej Sophie pozostawiając tylko niezapomniane wspomnienia, bo któż nie pamiętałby swojego pierwszego kochanka. Przez lata oboje pielęgnowali w sobie obraz drugiej osoby. Przypadek sprawia, że ich drogi życiowe krzyżują się znów, a siła uczucia wybucha ze zdwojoną siłą. Przeszłość jednak nie pozwala im  w pełni cieszyć się sobą i próbuje znów w dramatyczny sposób rozdzielić bohaterów.
NIGDY NIE POZWOLĘ CI ODEJŚĆ to kontynuacja historii opisanej w I części Nigdy Cię nie zapomniałam. Aleks i Sophie szczęśliwie zaręczeni, planują swoją wspólną przyszłość. Delektują się sobą nawzajem, pijani własnym szczęściem. Niestety, jak to czasem bywa, czasem szczęście musi być okupione mnóstwem wyrzeczeń a nad młodymi kochankami znów zbierają się czarne chmury.
Ostatnio coś mam szczęście do erotyków.  Właściwie nie wiem czy te dwie pozycje zaliczyć  do romansu z gorącymi scenami erotycznymi i wątkiem sensacyjnym czy też do erotyka z wątkiem obyczajowym. Aleks to spełnienie marzeń każdej kobiety. Przystojny, mądry, opiekuńczy, polubiłam go od razu. Inaczej sprawa miała się z  Sophie, która na początku trochę mnie drażniła. No bo hellllo, kto rzuca się w wir namiętności od razu po pięciu latach pielęgnowania po sobie żalu ? Dobrze, że Autorka wplotła wątek sensacyjny do tego sielankowego świata miłości.
Jak dla mnie tych scen erotycznych, mimo że były dosyć zgrabnie opisane, było aż nadto. Polecam obie pozycje, dla oderwania się od szarek rzeczywistości.

Dziękuję Kasi z Recenzje pisane emocjami za możliwość wzięcia udziału w BOOKTOUR