POGOTOWIE KULINARNE MICHELA MORANA

POGOTOWIE KULINARNE MICHELA MORANA
Nie masz pomysłu na obiad?  
Nie wiesz czym ugościć znajomych ?
Pomoże Ci kulinarne pogotowie Michela Morana !!!!!!!!
Już od dziś na profilu na Facebooku „Doradcy smaku” rusza „Pogotowie kulinarne Michela Morana”. 
Posty i zdjęcia dla Kulinarnego pogotowia Michela Morana można umieszczać na profilu na Facebooku „Doradcy smaku” -(wystarczy  kliknąć na zdjęcie poniżej )
https://www.facebook.com/DoradcaSmaku
Wszyscy chętni będą  mogli podzielić się tym, co mają w swojej lodówce, zamieszczając wpis na tablicy lub publikując zdjęcie. Już po kilku chwilach dostaną odpowiedź jak z podanych składników stworzyć danie godne kulinarnego mistrza.
Kuchenne porady proponowane przez „Pogotowie kulinarne Michela Morana” łączą zdrowe
i szybkie rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o rodzinny obiad czy przekąskę. Teraz każdy będzie mógł się przekonać jak to jest mieć osobistego doradcę smaku we własnej kuchni.
  
 
Akcja trwać będzie 3 tygodnie, od 2 do 23 kwietnia i będzie towarzyszyć premierze książki „Doradca Smaku”, która właśnie pojawiła się w księgarniach. Najnowsza książka francuskiego mistrza kuchni to zbiór 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie. Michel Moran pokazuje, jak ogromne są możliwości zastosowania w kuchni ziół i przypraw. Wyjaśnia, że w każdej „kulinarnej apteczce” zawsze powinny znajdować się starannie dobrane dodatki. Zaprezentowane w książce dania są proste i łatwe w przygotowaniu, nie potrzeba do nich skomplikowanych i drogich składników. To wszystko sprawia, że „Doradca smaku” nie jest jedynie gustownym elementem wystroju kuchni, ale praktycznym i użytecznym przewodnikiem dla każdego.
W zespole pogotowia wskazówek udzielać będzie między innymi Katarzyna Selenta z Granic Smaku.

Zapraszam Wszystkich serdecznie