Idą idą Święta

Ho ho ho….Święta zbliżają się wielkimi krokami…..dzizas a jeszcze pamiętam poprzednie.
W tym roku właściwie dużo się wydarzyło prawda 🙂
To będą pierwsze Święta w Naszym Jaskółczym Gniazdku… zarazem pierwsze Święta Kubusia …
Komunię Tola też miała już tutaj…
No same nowości. Jestem ciekawa co przyniesie ten rok 2013 . Ponoć to numerologiczna szóstka – wiec szczęśliwa liczba.

a tutaj pożyczone od Maitra – Grażyna Heinrich  prognoza na 2013

Nowy rok numerologiczny, w tym roku rozpoczyna się 16 września (a trwać będzie do 5 września 2013), w wibracji daty „trzy”, oznaczającej szczęście, radość, artyzm i wiele obietnic.
2013 rok to numerologiczna „szóstka”, archetypowo ma związek z rodziną, miłością i równowagą. Pod egidą tych dwóch wibracji przebiegać będą różne zdarzenia tego roku,
a każdy z nas indywidualnie zmierzy się z owymi wibracjami.
Dla świata to czas zacieśniania różnorakich więzi, zarówno politycznych, jak i społecznych, dążenie do spokoju, opanowania, a także skupienia się na podstawowej komórce, jaką jest rodzina. Poszczególne państwa więcej uwagi będą poświęcały człowiekowi, jego środowisku naturalnemu, sprawom socjalnym, edukacji i sztuce.
Przede wszystkim tendencją tego roku będzie potrzeba osiągnięcia równowagi we wszystkich dziedzinach życia, jak również w stosunkach międzynarodowych.
Szóstka to także dualizm oraz wahania: czy obrana droga okaże się słuszna. W polu uwagi organizacji międzynarodowych, jak również poszczególnych państw, znajdzie się ludność cywilna, najbardziej poszkodowana w trakcie toczących się wojen. Wszelka pomoc charytatywna będzie bardziej skuteczna.
Każdy, kto pragnie dowiedzieć się jakie tendencje przyświecać będą temu rokowi, powinien zsumować swoją datę urodzenia, a do wyniku tej operacji dodać rok 2013, np. 6.02.1985=6+2+1+9+8+5=31=3+1=4,  4+2013=4+2+0+1+3=10=1+0=1
Oznacza to, że wszystkie czwórki od 16 września 2012 rozpoczynają swój pierwszy rok, a zarazem nowy cykl.

Osoba 1 – Nadchodzący rok jest siódmym, w cyklu dziewięcioletnim. Zawodowo może przynieść dużo satysfakcji, łatwość zrobienia kariery, z zaznaczeniem swojej obecności na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Zdolności analityczne ujawniające się w tym roku pomogą przeanalizować dotychczasowe działania, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Nadzorująca szóstka może przyczynić się do zacieśnienia związków rodzinnych, osobom wolnym przynieść partnera, zaś niezdecydowanym rozwiązać kłopotliwą sytuację. Będzie to bardzo dobry rok na zawarcie związku małżeńskiego, można również oczekiwać wiele spektakularnych zawodowych posunięć.
Jedynko, idź śmiało przez życie, a wszelkiego rodzaju dylematy zostaw za sobą. Skup się na karierze, na niwie zawodowej i prywatnej.

Osoba 2 – Dwójce przyświecać będzie energia siły i sprawiedliwości. Poczuje się w tym roku mocna, zdecydowana i odpowiedzialna, zarówno za słowa, jak i czyny. Dobry czas na inwestycje, jednak mogą nastąpić wahania czy inwestować w rodzinę, czy w siebie. Z tym dylematem może się zmagać w nadchodzącym roku.
W związku miłosnym  zapragnie zaprowadzić ład i porządek.
Rok ten również będzie obfitował w różnego rodzaju sytuacje wymuszające pomoc dla bliskich, łącznie z finansowym zaangażowaniem. Może zdarzyć się potrzeba finansowania leczenia kogoś bliskiego, jak również włączenie się w wszelkiego rodzaju akcje prozdrowotne.
Dwójko, oczekuj zapłaty za dotychczasowe działania, w postaci dodatkowej premii, bądź nagrody.
Osoby które przekraczały terminy płatności, jako że takie działania są częstą dolegliwością dwójek czy jedenastek, muszą się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami w postaci kar finansowych.
Osoba 3 – Radosna i optymistyczna trójka w nadchodzącym roku może przeżywać trudne chwile, ponieważ spektakularne efekty, które wydarzały się w poprzednim roku – w tym niestety, nie będą możliwe.
Na rok powinna wstrzymać się rozszerzaniem działań zawodowych. Wszelkie podjęte przez nią kroki będą krótkoterminowe, dlatego nie powinna przywiązywać się do odchodzących spraw, które należy traktować jako chwilowe – wówczas nie dopadną jej żadne zniżki psychiczne ani depresje.
W zrozumieniu tendencji tego roku może być pomocna wszelka dodatkowa edukacja, czy to na kursach poszerzających umiejętności zawodowe, czy językowe, czy wręcz zajęcia hobbystyczne.
Trójko, dbaj o zdrowie, nie tylko psychiczne, ale i fizyczne.
Osoba 4 – Wreszcie nadszedł upragniony czas. Wszelkie marzenia ostatnich dni, ale też i projekty, które kiełkowały przez cały rok masz teraz możliwość wdrożyć, zrób to, nie czekaj i nie zastanawiaj się, pozbądź się wahań i nie żałuj podjętych kroków.
W nadchodzącym czasie towarzyszyć Ci będzie siła, odwaga i chęć zrewolucjonizowania swojego dotychczasowego życia. Podejmuj wszelkie wyzwania, działaj jak najszerzej, jak najobficiej, bo to czas nowych przedsięwzięć. Twoja zazwyczaj duża ostrożność i przezorność zostanie złagodzona otwartością „jedynki”. Talenty, które stoją za „szóstką” również uatrakcyjnią zarówno Ciebie, jak i Twoje działania. Jeśli nie zaplanowałeś w poprzednim roku działań – realizuj swoje marzenia. Wpływ „szóstki” złagodzi również Twoją surowość i ostrość.

Osoba 5 – Piątka, po wyczerpującym roku poprzednim, będzie miała możliwość złapania głębszego oddechu, ale również podreperowania nadszarpniętego zdrowia psychicznego i fizycznego. Może się zdarzyć, że niektóre piątki będą narzekały na nudę, wolno płynący czas, oraz że „nic się nie dzieje”. Nie oznacza to, iż będzie nuda, ponieważ „dwójka” uwrażliwia uczuciowo. Wszelkie kontakty towarzyskie, jak i spotkania kulturalne dostarczą intensywnych wrażeń,
wzbogacając tym samym wnętrze.
Piątko, nadszarpnięte nerwy ukoisz dobrą sztuką lub koncertem.

Osoba 6 – Szóstka nareszcie będzie miała możliwość pokazania swoich rozlicznych talentów, ponieważ będzie emanowała pozytywną energią przyciągającą ludzi, którzy będą interesować się nie tylko nią jako osobą, ale i jej walorami. Radość, szczęście i pogoda ducha to tendencje tego roku. Niejedną szóstkę dopadnie kupidyn, stawiając na jej drodze wyczekiwanego partnera.
Szóstko, wykorzystaj swoje zewnętrzne światło, bo trwa ono tylko rok, ale też pamiętaj by życie towarzyskie i rozrywki nie odsunęły od Ciebie Twoich najbliższych i nie spowodowały rozejścia. Uważaj na finanse, by pod koniec roku nie okazało się, że w bilansie przeważa strata, a nie zysk. W tym roku mniej będziesz podatna na wszelkie dolegliwości, również wyimaginowane, ponieważ radość zagości w Twoim sercu i umyśle. Otwarcie podejmuj zawodową współpracę.

Osoba 7 – Siódemka zabierze się za solidne stawianie fundamentów. Kończy się czas zabawy i swobody. Należy przygotować się na wolniejszy tryb życia, nie powinno oczekiwać się spektakularnych efektów podjętych działań (tak, jak miało to miejsce w poprzednim roku). Nie będą zdarzały się nadzwyczajne okazje, ponieważ przyszedł czas rozsądku. Wszelkie działania podjęte w tym roku będą miały solidne korzenie i podstawy. Wybudowane związki, zarówno zawodowe, jak i prywatne będą fundamentalne. Siódemki w tym roku będą poważniejsze, stateczniejsze i jeszcze bardziej odpowiedzialne. Trudniej będzie o elastyczność, jako że obowiązki niejednokrotnie będą przytłaczać.
Siódemko, Twoja pokorna praca da wymierne korzyści za cztery lata.

Osoba 8 – Wyczekiwany czas swobody nastał. Zwykle dynamiczne ósemki, które miały niejednokrotnie „spętane ręce” nareszcie odzyskają wigor, swobodę i swoisty sexappeal. Dużo się będzie wokół nich działo. Zyski będą zależały od ilości wykorzystanych okazji, jako że rok ten będzie ich dostarczał w nadmiarze. Pod względem zdrowotnym ósemki odczują przypływ sił witalnych, jak i psychicznych, staną się bardziej błyskotliwe, dowcipne i skuteczne.
Ósemko, uważaj na drodze, by nadmiar zaangażowania w sprawy zawodowe nie zakłócił Twojej uwagi.
W roku tym możesz czuć się bezkarna. Unikaj konfliktów słownych, ponieważ bardzo szybko mogą przekształcić się w fizyczne. Przed Tobą możliwość poznania atrakcyjnych osób nie tylko w kraju, ale i za granicą.
Osoba 9 – Dziewiątki częściowo spoczną na łonie rodziny, wyczerpane i zmęczone będą chwaliły sobie ten czas, który można również wykorzystać jako realizację talentów artystycznych, bądź skrywanego głęboko hobby. Będą miały czas na wprowadzenie równowagi pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym. Zdecydowanie złagodnieją, będą bardziej rodzinne, przystępne i sympatyczne, mogą pojawić się również zdolności kulinarne. Dziewiątki zechcą do degustacji swoich wyrobów zapraszać przyjaciół i znajomych. Chętnie pozostaną w domu, jego ciepło ukoi zszarpane poprzednim rokiem nerwy.
Dziewiątko, ten rok jest doskonały na zmianę wystroju mieszkania lub też na zmianę własnego wizerunku. Jest to świetny czas na znalezienie partnera, zalegalizowanie już istniejącego związku, bądź zakończenie sztucznie utrzymywanego. Zawsze będzie to czas równowagi.